Hoi allemaal,
Vandaag werd mijn schoonvader 80 jaar. We hebben het gisteravond gevierd, met familie en vrienden. Ik maakte deze kaart.
Hoi allemaal,
Vandaag werd mijn schoonvader 80 jaar. We hebben het gisteravond gevierd, met familie en vrienden. Ik maakte deze kaart.
Hoi allemaal,
vandaag een kaartje gemaakt met een mooie stans van Studio Licht. Het designpapier komt uit de JMA collectie Growing and Blooming.
Alle randjes zijn beïnkt met Vintage Photo. Links bovenin heb ik een paar elementjes uit het Die Cutting boekje geplakt.
Dit was mijn kaart voor vandaag, fijne dag! Groetjes Renate
JMA-GB-DCPP318 - Die Cutting Paper Pad
JMA-GB-DPP320 - Design Paper Pad 20.3 x 20.3 cm
JMA-GB-CD1011 - Cutting Die Flower Arch
JMA-GB-STAMP836 - Stamp Hopeful Swirls
JMA-GB-STAMP837 - Stamp Give Thanks
SL-ES-CD972 - Cutting Die Paper Shapes
Goedemorgen allemaal,
Vandaag doe ik een facebook live vanaf 10.00 uur in de Kaartjes Inspiratie Challegens groep.
Daar ga ik deze pop-up kaart maken, wellicht in een andere kleur stelling.
Goedemorgen allemaal,
vandaag heb ik een easelkaart om te laten zien. Deze kaart maakte ik in een live in de facebookgroep van de Boekenvoordeel.
Hoi allemaal,
onderstaande is mijn eerste blogpost voor het JMA-blog
Vanaf mei 2024 lid van het JMA Design team. Vind het super leuk om met de JMA-collectie te werken en deel te mogen uitmaken van dit super team.
Dit is mijn eerst blogpost voor dit blog, welke nieuw is opgezet. Vooral om jullie te inspireren en als naslagwerk om later nog eens naar terug te kijken.
In mijn eerste post wil ik jullie aan de hand van foto's laten zien hoe je deze boxkaart maakt.
Doe dit aan alle 4 de kanten.
Goedemiddag,
deze kaart maakte ik vanmiddag in een live in de JMA groep. We hadden een week vol met lives voor de presentie van de nieuwe JMA collectie - Growing and Blooming.
Dit is mijn kaart geworden van deze middag, heb gewerkt met het mooie acetate (bedrukte mika) uit deze collectie.
JMA-GB-DPP321 – Design Paper Pad 30.5 x 30.5 cm
JMA-GB- DCPP318 - Die Cutting Paper Pad
JMA-GB-ACS14 - Acetate
JMA-GB-CD1011 - Cutting Die Flower Arch
JMA-GB-1013 - Cutting Die Decoration Pieces
JMA-GB-STAMP836 - Stamp Hopeful Swirls
JMA-GB-STAMP837 - Stamp Give Thanks
JMA-SYL-CD963 - Cutting Die Florals
JMA-ES-PEARL19 - Flower Pastels
JMA-VD-FLOW12 - Flowers
Hoi allemaal,
tijdens deze introductieweek van de nieuwe JMA collectie - Growing and Blooming mocht ik deze woensdagmorgen een facebook live geven.
Tijdens de live maakte ik een boxkaart - schilderijtje. Het cardstock is 27 x 27 cm. Deze rillen aan alle kanten op 1 - 2 - 4 - 5 cm en aan 2 tegenovergestelde kanten op 7 - 20 cm tot aan de 2de rillijn.
Dit was mijn kaartje voor vandaag, fijne dag
Groetjes Renate
JMA-GB-DPP319 - Design Paper Pad
JMA-GB-DCPP318 - Die Cutting Paper Pad
JMA-GB-CD1011 - Cutting Die Flower Arch
JMA-GB-CD1012 - Puzzle
JMA-GB-CD1013 - Decoration Pieces
JMA-GB-MASK34 - Bless the Friends I Love
JMA-GB-STAMP837 - Give Thanks
JMA-SYL-CD963 - Cutting Die Florals
JMA-VD-RIB05 - Organza Ribbon & Hemp Cord
Goedemorgen allemaal,
vandaag mijn eerste kaart van de nieuwe JMA collectie - Growing and Blooming. Een super mooie collectie geschikt voor gewone kaarten en bible journaling.
Bij deze collectie zit een hele mooie puzzel stans. Deze is 14.8 x 10.5 cm. Welke ik gebruikt heb op deze kaart.
Goedemorgen allemaal,
Vandaag deze kaart met de nieuwe JMA collectie Growing and Blooming. Het achter paneel is bewerkt met stempels en mask stencils.
Op het voor paneel een mooie stempel uit de stempel set Give Thanks.
JMA-GB-DPP320 - Design Paper Pad 20.3 x 20.3 cm
JMA-GB-DCPP318 - Die Cutting Paper Pad
JMA-GB-MASK342 - Stencil Mask Bless the Friends I Love
JMA-GB-MASK343 - Stencil Mask Celestial Flowers
JMA-GB-STAMP836 - Stamps Hopeful Swirls
JMA-GB-STAMP837 - Stamps Give Thanks
Goedemorgen allemaal,
vandaag heb ik verjaardagskaart om te laten zien.
Het designpapier is van Craft O' Clock - Rose Emotions. Een schitterende collectie.
Hoi allemaal,
vanavond maakte ik deze vouwkaart live in de groep van de Boekenvoordeel.
Hoi allemaal,
vandaag heb ik een vouwkaart om te laten zien. Deze gemaakt met de mooie JMA - Sending You Love collectie.
Hoi allemaal,
vanmorgen in een live maakte ik deze bijen kaart. Met de collectie van Hazel Eaton - Sweet Bee Memories. Ik vind een te gekke serie.
Goedemorgen allemaal,
vandaag heb ik een planner pagina om te laten zien. Het voorblad is van vellum, hier heb ik het Flower Circle Frame op gestempeld met de Zig Clean Colors.
Het achterblad heb ik beïnkt met Oxide en het Heart Damask mask stencil met structuurpasta bewerkt. Daar vellum doorschijnend is, is dit het resultaat.
Het vellum en achterblad samen vastgezet in de Planner Love stans.
De mooie vlinder is van een Maremi, dit was een download.
In onderstaande live stream op Youtube laat ik het stempelen op vellum zien.
Dit was mijn plannerpagina voor vandaag, wens jullie een fijne dag.
Groetjes Renate
JMA-SYL-STAMP796 - Stempel Flower circle frame
JMA-SYL-MASK316 - Mask Heart damask
JMA-SYL-CD961 - Cutting Die Planner Love
JMA-SYL-STIC36 - Stickers Postage stamps & Quotes
JMA-VD-Jour11 - Canvas Planner Journal
JMA-VD-Flow12 - Small Paper Flowers
JMA-RM-Rib01 - Organza Ribbon
Zig Clean Color - 204 Blossom Pink
Zig Clean Color - 205 Dark Blossom Pink
Zig Clean Color - 403 Green Gray
Zig Clean Color - 405 Dark Green
Zig Clean Color - 909 Warm Gray 5
Distress Oxide - Pumice Stone
Distress Oxide - Evergreen Bough
Distress Oxide - Seedles Preserves
Goedemorgen allemaal,
vandaag heb ik 2 kaartjes om te laten zien. De achtergrond heb ik gemaakt met de scheerschuimtechniek, hierdoor krijg je een leuk marmer effect.
Alle elementen komen uit het die cutting boekje uit de JMA - Sending You Love collectie
Dit zijn de kleurtjes Amsterdam Acrylic verf die ik hierbij heb gebruikt: lichtroze (361), quinac roze (385), primairmagenta (369), turkooisgroen (661) en permanent groen donker (619)
Dit waren mijn kaartjes voor vandaag, fijne dag. Groetjes Renate
JMA-SYL-DCPP - Die Cutting Paper Pad
JMA-SYL-STIC36 - Stickers Postage stamps & Quotes
Goedemorgen allemaal,
voor het eerst live op Youtube. Ik maakte deze shuttercard. Als je de kaart dicht doet gaan de luikjes ook dicht.
Het designpapier is uit de JMA collectie - The Best Of...boek 1. De stempel komt uit de JMA collectie - Sending You Love
De video vind je op mijn Youtube kanaal onder het tabje Live. Je kan je gratis abonneren op mijn kanaal. Als je ook op het belletje drukt krijg je een melding zodra ik live ga of als er een nieuwe video online komt.
Hoi allemaal,
Tijdens een live maakte ik een ATC mapje en deze ATC-kaartjes. De link naar de video vind je onder in dit bericht.
Goedemorgen allemaal,
vandaag heb ik een stepper card om te laten zien. Deze heb ik op een standaard kaart geplakt.
Deze kaart heb ik donderdag 13 maart live in de JMA groep op facebook gegeven. Dit video vind je onderin dit bericht
Hoi allemaal, Vandaag werd mijn schoonvader 80 jaar. We hebben het gisteravond gevierd, met familie en vrienden. Ik maakte deze kaart. Mijn ...